· Драгобрат· Верховина· Косів· Славське· Трускавець· Моршин· Східниця· Львів· Поляна.Солочин.Свалява· Шаян· Мукачево· Пилипець· Подобовець· Міжгір'я· Сатанів· Хмільник· Затока· Шацькі озера· українською ua  по русски ru
Відпочинок в Карпатах
Яремче/Яремча/.www.yaremcha.com.ua
Яремче/Яремча/. Туристична агенція «100 стежин»

Курорт

ЯРЕМЧЕ

·Яремче головна · ·Фотогалерея Яремче   ·Телефонний довідник  ·Як доїхати  ·Ресторани,колиби,кафе  ·Сауни,бані  ·Екскурсії.Подорожі  ·Карта Яремче/Центр /  ·Карта Яремче/Дора /  ·Карта Яремче/Ямна / 
фотогалерея

Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».
/Туристичні послуги/

Туристична агенція «100 стежин»

Візитка

Основним напрямом роботи туристичного агентства «100 стежин» є внутрішній туризм – прийом та екскурсійне обслуговування туристів в мальовничому карпатському місті-курорті Яремче. В нашій колекції є екскурсії та тури на будь-який смак – від гірських походів до мандрівок найвизначнішими містами Західної України, індивідуальні та фестивальні тури. Відчуйте з нами колорит та автентику Карпат (Гуцульщини, Бойківщини), Покуття, Закарпаття та Поділля. Ми покажемо Вам стежки, від яких захоплює дух! 100 стежин – обери свою!

Пішохідні екскурсії містом Яремче та його околицями
Оглядова екскурсія містом Яремче
Оглядова екскурсія по місту, під час якої ви познайомитеся з історією, культурою та природою цього краю.  Яремче прославилося завдяки своїм пам'яткам гуцульської архітектури. Найвідомішим є дерев'яний ресторан-музей "Гуцульщина". Ще однією прикрасою міста є водоспад Пробій, розташований на річці Прут. Це мальовничий куточок природи з каскадом водоспадів (8 м). Яремче – центр гуцульських ремесел. Вироби народного промислу з дерева, шкіри та козячої вовни, картини та вишиті рушники Ви зможете придбати на сувенірних ринках біля водоспаду або в місті.  На території мальовничого Яремче є безліч цікавих місць, які варто відвідати. Одним з таких місць є Яремчанський міні-зоопарк — вольєр з карпатськими дикими тваринами (оленями, козулями, кабанами). Поруч знаходиться джерело з мінеральною водою та парк «Карпати в мініатюрі», де зібрана колекція культурних та природніх об’єктів Карпатського регіону.
Складність маршруту: легкий.
Тривалість пішого маршруту 2,5 км загалом. Час проходження 2-2,5 год.
Час проведення екскурсії: за домовленістю.
Вартість: 250 грн./за групу

 • Водоспад Пробій
 • Гуцульський Базар
 • Вольєрне господарство
 • Водоспад Дівочі сльози
 • Річка Жонка

 • Пішохідна екскурсія «Скелі Довбуша» Ви матимете чудову можливість відвідати  Карпатський національний природний парк (площа 50495 гектарів). Тут ви потрапляє в своєрідний музей природи, де експонатами служать дерева, лісові трави, тварини, кам'яні споруди. Даний маршрут створений ще 1902 р. як пам'ять народним месникам та їх легендарному ватажкові Олексі Довбушу, який діяв тут у 1738-1745 рр. Неповторним витвором природи є дивовижні скелі Довбуша, що здавна стали справжньою туристичною Меккою для любителів подорожей. Унікальне нагромадження кам'яних брил ямненського пісковика, застиглого тут з льодовикового періоду, вражає відвідувачів. Розповідають, що саме тут заховані скарби Довбуша, але вхід в невидиму печеру вкаже обраному, щирій і безкорисливій людині, цвіт папороті в ніч на Івана Купала. Складність маршруту: легкий. Тривалість пішого маршруту 4,5 км загалом. Час проходження 2-2,5 год. Час проведення екскурсії: за домовленістю.
  Вартість: 250 грн./за групу

 • Стежка Довбуша

 • Пішохідна екскурсія Білий камінь – давнє святилище
  Дора — давнє село, розташоване поблизу міста Яремче (нині входить до його складу). На території села є кілька унікальних місць, серед них – скельне нагромадження на горі Пірс-Дора, назване в народі Білим Каменем. Це вулканічні камені, що тягнуться хребтом і височіють посеред хвойного лісу. Зі скель видно Хом?як, Синяк, Явірник, Рокиту. 29-метрова скеля — місце паломництва скелелазів (тут вони переважно тренуються) та багатьох туристів. Деякі дослідники вважають, що "Білий камінь" є стародавнім язичницьким святилищем. Складність маршруту: легкий. Тривалість пішого маршруту 7 км загалом. Час проходження 4-5 год. Час проведення екскурсії: за домовленістю.
  Вартість: 450 грн./за групу

 • Музей Шептицького,монастир
 • Дорогою на Білий камінь
 • Мікрорайон Дора

 • Походи в гори
  Говерла (2061 м) (Тривалість 10 годин).
  Говерла – найвища вершина Українських Карпат (2061 м.). Місцезнаходження: Чорногірський хребет на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей. Складність маршруту: середня. Доїзд до спорбази «Заросляк» – 50 км. в один бік. Тривалість пішого маршруту 8 км загалом. Час проходження 5 год. Тривалість з 07.00 – до 16.30 год. *Додатково оплачується: рекреаційний збір – 20 грн. для дорослих, 10 грн. – для дітей.
  Час проведення екскурсії: щодня

 • Дорогою на Говерлу
 • з Говерли через водоспад

 • Піп-Іван (2028 м).Обсерваторія «Білий слон» (Тривалість 10-14 годин).
  Одна з найвищих вершин Українських Карпат. Свою назву дістала від скелі на вершині, яка нагадувала священика в рясі. Наразі від скелі залишилася безформна купа каміння. Має пірамідальну форму. На вершині знаходяться руїни колишньої польської обсерваторії. Маршрут проходить мальовничим Чорногірським хребтом через Дзембронські водоспади, г. Вухатий Камінь та г. Смотрич. Складність маршруту: складний. Доїзд до с. Дземброня – 70 км. в один бік. Тривалість пішого маршруту 20 км загалом. Час проходження 5 год. Тривалість з 06.00 – до 22.00 год.
  Час проведення екскурсії: середа, субота
  Озеро Несамовите
  Одне з найвище розташованих озер Українських Карпат (1750 м. над рівнем моря). Лежить в межах Карпатського національного парку, у льодовиковому карі (впадині) на східних схилах гори Туркул (хребет Чорногора). Дорогою – полонина Пожижевська, Великий та Малий Козли, Шпиці, озеро Безіменне, г. Данциш, г. Туркул, г. Пожижевська). Складність маршруту: середня. Доїзд до спорбази «Заросляк» – 50 км. в один бік. Тривалість пішого маршруту 10 км загалом. Час проходження 5 год. Тривалість з 07.00 – до 16.30 год. *Додатково оплачується: рекреаційний збір – 20 грн. для дорослих, 10 грн. – для дітей.
  Час проведення екскурсії: щодня
  Хом’як (1542 м) (Тривалість 10 годин). Гора знаходиться на південно-східній частині Ґорґан, на території Івано-Франківської області. Висота — 1542 м., перепад висоти у порівнянні з долиною Пруту — 700-800 м. Форма дахоподібна. На вершині постамент Пресвятої Богородиці. Середня та нижня частина схилів вкрита мішаним і хвойним лісом. Складність маршруту: середня Доїзд до с. Поляниця – 35 км. в один бік. Тривалість пішого маршруту 8 км загалом. Час проходження 5 год. Тривалість з 07.00 – до 16.30 год.
  Час проведення екскурсії: понеділок, середа, п’ятниця, неділя

 • Дорогою на г.Хом'як
 • Краєвиди з г.Хом'як

 • Смакуємо карпатське (вихід на полонину)… Вихід на безлісу ділянку верхнього поясу Українських Карпат – полонину, що використовується як пасовисько. За флорою, полонина подібна до альпійських луків. Ростуть едельвейси, фіалки, айстри, жовтець, мак, перстач, ломикамень. Полонини вкриті густими й соковитими луговими травами. Знайомством з гірським господарством гуцулів. Дегустація сирів виготовлених на полонині: вурда, будз, бринза (за бажанням). Складність маршруту: середня. Доїзд до мікрорайону Ямна (м. Яремче – 3 км.) в один бік. Тривалість пішого маршруту 6 км загалом. Час проходження 5 год. Тривалість з 10.00 – до 15.00 год. *Додатково оплачується: обід на полонині та карпатські сири (за бажанням) Час проведення екскурсії: щодня

 • Краєвиди з полонини Явірник

 • Під час походів в гори варто взяти з собою: Хороше спортивне взуття; Комфортний спортивний одяг; Верхній одяг, що захищає від холодного вітру та дощу (куртка з капюшоном; вітровка; тепла кофта); Сонцезахисний крем; Дощовик; Сухий пайок, енергетичні батончики – обідній перекус; Негазовану воду (з розрахунку 1 л. на 1 особу); Можна взяти на прокат трекінгові палиці (20 грн./пара).
  Автобусні екскурсії середньої дальності (протяжність 50-150 км )
  Карпатські водоспади та джерела
  Відвідування ТК «Буковель» (катання на канатно-крісельній дорозі). Купання в озері «Молодості» – найбільшому штучному озері Європи. Буковельський перевал – огляд панорами Горганського та Чорногірського гірських хребтів. Одна з 15-ти оригінальних споруд України – «Перевернута хата». Яблунецький перевал (931 м.н.р.м). Труфанецький каскадний водоспад (36 м). Мінеральні джерела в селі Кваси. Смт. Ясіня – столиця Гуцульської Республіки 1918 р. Водоспад Гук (14 м). Сірководневе джерело типу «Нафтуся». Фотосесія на дерев’яному підвісному мості. Рекомендовано взяти із собою пляшки на мінеральну воду, купальники. Протяжність маршруту в один бік – 70 км. Тривалість з 10.00 – до 18.00 год.
  Час проведення екскурсії: щоденно

 • Фото Поляниця/Буковель/зимові
 • Фото Поляниця/Буковель/зимові
 • Фото Поляниця/Буковель/,літні
 • Фото2 Поляниця/Буковель/,літні

 • Верховина – серце Гуцульщини
  Ворохта – знамениті мости-віадуки. Найстаріша гуцульська церква (1615 р.). Кривопільський перевал (1013 м.н.р.м.). Концерт у гуцульського музиканта-віртуоза Миколи Ілюка. Хата-музей фільму «Тіні забутих предків», де проживав режисер Сергій Параджанов. Музей «Карпатської магії». Відвідання місцевої гуцульської пивоварні. Протяжність маршруту в один бік – 70 км. Тривалість з 10.00 – до 18.00 год.
  Час проведення екскурсії: щоденно
  Манявський Скит (Український Афон) та водоспади Хресто-Воздвиженський чоловічий православний монастир, знаний в народі як Манявський Скит. Блаженний камінь. Манявський (20 м), Замлакський (8 м) та Мар’янчині (16 м) водоспади. Греко-католицький монастир святого пророка Іллі в с. Дора. Протяжність маршруту в один бік – 80 км. Тривалість з 10.00 – до 18.00 год. *Рекомендовано взяти із собою купальники Час проведення екскурсії: щоденно

 • Манявський скит

 • Писанкова Коломия
  Оглядова екскурсія містом Коломиєю: площа Ринок з Ратушею, церква Благовіщеня (1587 р.). Музей Писанка (понад 10 тис. експонатів) та Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського – єдиний музей України, який входить до британської королівської енциклопедії завдяки своїм унікальним експонатам. Запашна кава та випічка місцевої цукерні. Купання в сріблястих Шешорських водоспадах. Маєток Святого Миколая – резиденція українського Санта-Клауса. Протяжність маршруту в один бік – 70 км. Тривалість з 10.00 – до 18.00 год. *Рекомендовано взяти із собою купальники.
  Час проведення екскурсії: щоденно, окрім понеділка
  Гуцульська Палітра Оглядова екскурсія м. Косів. Приватний музей кераміки (майстер-клас гончарства). Село Яворів – столиця ліжникарства (майстер-клас). Шопінг гуцульських еко-сувенірів. Огляд валила та купання в справжньому карпатському джакузі. Маєток Святого Миколая – резиденція українського Санта-Клауса. Протяжність маршруту в один бік – 90 км. Тривалість з 10.00 – до 18.00 год. *Рекомендовано взяти із собою купальники.
  Час проведення екскурсії: вівторок, четвер, субота
  Унікальне Прикарпаття Грязьовий вулкан – єдиний у Європі. Бухтівецький (8 м) та Крапельковий водоспади (10 м). Руїни Пнівського Замку. «Морське око» – воронкоподібне провалля в земній поверхні. Краєзнавчий музей в смт. Делятин. Протяжність маршруту в один бік – 50 км. Тривалість з 10.00 – до 18.00 год.
  Час проведення екскурсії: щоденно
  Івано-Франківськ та княжий Галич Історичні пам’ятки міста Станіславова (нині Івано-Франківськ). Стара Ратуша. Маєток графа Потоцького. Бастіон. Заповідник «Давній Галич»: Крилоська Гора, Галич-могила (реставроване поховання князя Гала), Княжа криниця. Музей народної архітектури та побуту Прикарпаття. Руїни Старостинського замку. Історичний центр княжого Галича в мініатюрі. Протяжність маршруту в один бік – 80 км. Тривалість з 10.00 – до 18.00 год.
  Час проведення екскурсії: щоденно, окрім понеділка
  Чернівці – Український Париж Пішохідна екскурсія містом Чернівці: шість головних площ міста, драмтеатр ім. О. Кобилянської, найдавніші храми міста та унікальна Миколаївська церква з крученими куполами. Чернівецький університет – колишня резиденція митрополитів Буковини та Далмації. Пам’ятник Трояндам. Алея зірок. Ратуша в місті Снятин – найвища в Україні. Протяжність маршруту в один бік – 125 км. Тривалість з 08.00 – до 19.00 год.
  Час проведення екскурсії: понеділок, середа, п’ятниця

  Дальні екскурсійні маршрути (протяжність маршруту 170-300 км)
  Озеро Синевир – Морське Око Карпат
  Синевир – найбільше гірське озеро в Карпатах на висоті 989 м.н.р.м. Прогулянка довкола озера, катання на дерев’яному плоті до середини озера (за бажанням). Реабілітаційний центр бурого ведмедя. Село Іза – центр лозоплетіння на Закарпатті, шопінг еко-виробів з лози. Географічний Центр Європи в смт. Ділове. *З собою мати паспорт Протяжність маршруту в один бік – 290 км. Тривалість з 07.00 – до 22.00 год.
  Час проведення екскурсії: понеділок, середа, п’ятниця, неділя

 • Синевір

 • Ужгород – столиця сонячного Закарпаття (Тривалість 10-12 годин). Пішохідна екскурсія містом. Ужгородський замок. Руїни Невицького замку. Унікальна корчма-музей «Деца у Нотаря».
 • Ужгород

 • Фортеці та замки Кам’янця-Подільського та Хотина
  Національний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець», огляд фортифікаційного комплексу до якого входить Стара та Нова фортеці у Кам’янці-Подільському. Екскурсія містом: огляд католицьких та православних святинь міста, міська Ратуша, Польська та Вірменська торгові площі. Хотинська фортеця  – легендарна 1000-літня фортеця на березі Дністра. Протяжність маршруту в один бік – 230 км. Тривалість з 07.00 – до 21.00 год.
  Час проведення екскурсії: вівторок, четвер, субота

 • Камянець-Подільська фортеця
 • Хотинська фортеця

 • Замкова феєрія Закарпаття Екскурсія містом Мукачево: Ратуша, палац Ракоци, собор святого Мартина. Замок «Паланок» – один з найкрасивіших замків України. Відвідання дегустаційного залу вин заводу «Чизай». Замок Сент-Міклош (ХІV ст.). Резиденція графа Шенборна. Джерело молодості та краси. *З собою мати паспорт Протяжність маршруту в один бік – 270 км. Тривалість з 07.00 – до 22.00 год.
  Час проведення екскурсії: вівторок, четвер, субота, неділя
 • Мукачівський замок
 • Замок Шенборнов

 • Вуличками старого Львова Прогулянка історичною частиною Львова: площа Ринок, Ратуша, «Чорна Кам'яниця», Будинок Корняка з Італійським подвір’ям, Успенська церква – чудовий зразок архітектури Відродження, Порохову вежу, Міський та Королівський Арсенали, пл. Підкови, ансамбль Вірменського собору, костели Домініканів та Бернардирів, костел Єзуїтів, Львівська катедра, Оперний театр, Палац Потоцьких. Протяжність маршруту в один бік – 200 км. Тривалість з 07.00 – до 20.00 год.
  Час проведення екскурсії: понеділок, середа, субота
  Термальні води Закарпаття Труфанецький водоспад (36 м). Географічний центр Європи. Центр лозоплетіння – село Іза. Екскурсія Селиською сироварнею, дегустація сиру. Єдина в Україні ферма плямистих оленів (понад 250 оленів). Купання в термальних басейнах в селі Велятино (до 3-х год.). *З собою мати паспорт Протяжність маршруту в один бік – 170 км. Тривалість з 07.00 – до 20.00 год. *Рекомендовано взяти із собою купальники.
  Час проведення екскурсії: понеділок, середа, п’ятниця

  Адреса.Замовлення екскурсій.
  м.Яремче вул. Свободи 257а (поруч з супермаркетом «ВОПАК») тел.+38097 3577333; +38099 5442224
  сайт:www.100stezhyn.com.ua
  Постійним клієнтам знижка: 2-а екскурсія – 10%; 3-я екскурсія – 20%; 4-а – 30% Додатково оплачуються вхідні квитки на екскурсії в музеї та рекреаційні збори, харчування Для дітей віком від 6 – до 14 років знижка 50% від вартості екскурсії

  фотогалерея

  Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

  Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

  Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

  Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

  Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

  Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

  Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

  Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

  Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

  Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

  Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

  Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

  Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

  Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».

  Яремче/Яремча/.Туристична агенція «100 стежин».
  Інформаційно-туристичний інтернет-каталог:Яремче,Ворохта,Микуличин,Татарів,Яблуниця,Поляниця(Буковель).Готелі,приватні садиби,котеджі,відпочинкові комплекси, ресторани,визначні місця,фотогалереї,туристичні маршрути,екскурсії...
  копіювання матеріалів www.yaremcha.com.ua інтернет-сайтами та поліграфічними видавництвами заборонено © 2007-2018 INFOTOUR