Яремче.Гостинний двір У Мар'яни і Назара.Ціни 2023.Відпочинок в Карпатах українською по русскиЯремче
·Яремче головна  ·Фотогалерея Яремче   ·Ресторани,колиби,кафе  ·Сауни,бані  ·Рибалка(форель)  ·Прокат лижного спорядження 
Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара.

Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара.

Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара.

Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара.

Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара.

Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара.

Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара.

Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара.

Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара.

Гостинний двір У Мар'яни і Назара


м.Яремче, вул. Підскельна,
тел.моб.тел.моб. +380970466667 , +380958123909 , тел. +380343421525

Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. ч Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара. Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара.
Візитка

Рік побудови – 2009 р. Загальна територія – 0.12 га. Кількість місць – 72. Кількість будинків – 2 ( 3-5 поверхів). Кількість номерів – 24. Категорія номерів – «VIP» - 1, «люкс» - 2,«люкс +» - 2,«люкс в котеджі» - 2, «напівлюкс 3-місний» - 8, «напівлюкс 2-місний» - 3, «стандарт» - 4,«стандарт в котеджі» - 2. Прибирання номерів – по потребі. Зміна постелі – 1раз на 3 дні. Місцезнаходження – 500 м. від супермаркета «Вопак», панорамний вид на скелю «Слон», 300 м. до річки «Прут».
Проживання
Vіp - (3 - х кімнатний, 6-ти місний номер, загальна площа - 60 м.кв.) В номері 3 спальні (в кожній двоспальне ліжко) 2 плазмових телевізора, 1 м’яке крісло, мініхолодильник, шафа, вішалка для одягу. Санвузол (гідроциркулюючий душ, унітаз, умивальник, фен, косметичний набір, кількість рушників - 2 на особу). В кожній кімнаті балкон з видом на гори.
Люкс - (2 - х кімнатний номер, 4-х місний, загальна площа 36 - 48 м.кв.) В номері 2 спальні (2 двоспальні ліжка, плазмовий телевізор, 1 мяке крісло, дві тумби, супутникове ТБ, шафа) санвузол (душ, унітаз, умивальник, фен, кометичний набір, кількість рушників 2 - на особу). В кожній кімнаті балкон з видом на гори.
Люкс + (2 - х кімнатний номер, 4-х місний, загальна площа 36 - 48 м.кв.) В номері 2 спальні (2 двоспальні ліжка, плазмовий телевізор, 2 мякі крісла, дві тумби, супутникове ТБ, шафа, мініхолодильник) санвузол (гідроциркулюючий душ, унітаз, умивальник, фен, кометичний набір, кількість рушників 2 - на особу). В кожній кімнаті балкон з видом на гори.
Напівлюкс - (1 кімнатний, 3-х місний номер, загальна площа - 24 м.кв.) –три півтора спальні ліжка, шафа, дві тумби, супутникове ТБ, санвузол (душова кабіна, унітаз, умивальник ,фен, кількість рушників - 2 на особу). Балкон з видом на гори.
Стандарт - (1 кімнатний номер, 2-х місний, загальна площа - 18 м.кв.) два - односпальні ліжка, супутникове ТБ, шафа, дві тумби. Санвузол (душова кабіна, унітаз, умивальник, фен, косметичний набір, кількість рушників - 2 на особу).
Котедж: 4 номери, 2 категорії люкс, та 2 категорії стандарт.
Люкс - (2 - х кімнатний номер, 4-х місний, загальна площа 36 - 48 м.кв.) В номері 2 спальні (2 двоспальні ліжка, плазмовий телевізор, 1 мяке крісло, дві тумби, супутникове ТБ, шафа) санвузол (душ, унітаз, умивальник, фен, кометичний набір, кількість рушників 2 - на особу).
Стандарт - (1 кімнатний номер, 2-х місний, загальна площа - 18 м.кв.) одне двохспальне ліжко, плазмовий телевізор, стіл, шафа, дві тумби. Санвузол (душова кабіна, унітаз, умивальник, фен, косметичний набір, кількість рушників - 2 на особу).
Ціни

Ціна ( проживання) за номер :на 2023р.

Категорія осіб 15.07-
1.09.23
1.09-
25.12.23
«VIP люкс» 6 договірна 1700 грн.
«люкс +» 2-4 договірна 1400 грн.
«люкс» 2-4 договірна 1200 грн.
«напівлюкс» 3 договірна 1000 грн.
«напівлюкс» 2 договірна 900 грн.
«стандарт» 2 договірна 700 грн.


Діє гнучка система знижок в залежності від кількості днів проживання.
1.*Останнє оновлення інформації по цінам від 15.07.2023р.
2*. Увага!!! Інформація та ціни перевірені і відповідають дійсності . Відповідальність за зміну цін та інформації несе безпосередньо цей заклад.
3*.Данна інформація надана - www.yaremcha.com.ua (Яремче.Все про курорт)..
Новорічне меню 2022

- Страви " Канапе з ікрою. " М'ясна нарізка (домашня ковбаса, підчеревина, рулети курячий, cирний, м'ясний). " Сирне плато (будз солений, копчений, вурда). " Салат "Цезар". " Салат "Соколине гніздо" (Куряче філе, сир твердий, кукурудза, перепелині яйця, зелень цибулі, майонез. " Салат "Грецький". " Фруктова нарізка. " Ікра чорна, червона (50г на особу). " Гриби білі мариновані. " Грибна юшка з домашньою локшиною. " Форель в сметанному соусі з білими грибами. " Банош з білими грибами, з бринзою. " Картопля запечена (духова з часником та твердим сиром). " Домашнє квашене асорті (капуста, огірки, помідори) " Куряче філе фаршироване шпинатом і сиром. " Квасоля з копченими ребрами. " Домашня випічка ("Спартак", "Сирник", "Наполеон", 300г на особу) " Хліб. Напої " Горілка (0,5л на 2 особи) " Вода мінеральна (0,5 л на особу) " Шампанське (1 пляшка на 2 особи) " Коньяк ( 1 пляшка на 2 особи) " Самогон (0,5л на 4 особи) " Вино червоне, біле (0,5л на 2 особи) " Узвар, компот домашній " Чай, кава (на вибір)
Вартість 2 300,00 з особи.
Інфраструктура

- Ресторан(українська домашня кухня),сауна на дровах з гуцульською бочкою,конференц зал(65 місць), прокат лижного спорядження,дитячий майданчик.
Додаткові послуги

Додаткові безкоштовні послуги– wi-fi,автостоянка, альтанка,дитячий майданчик, мангал,користування Wi-Fi інтернетом,виклик таксі, надання інформаційних послуг по відпочинку.
Послуги за додаткову плату– сауна на дровах з гуцульською бочкою, транспортні послуги, харчування по замовленню…
Відстань до: Підніжжя гори Говерла – 51 км, гірськолижний курорт «Буковель» - 34 км., с.Яблуниця - 30 км., смт.Ворохта - 26 км., м.Яремче «витяг Багрівець» - 3 км., м.Івано-Франківськ – 71 км.
Адреса

78500, Івано-Франківська обл., м. Яремче, вул. Підскельна,
тел.моб. +380970466667 , +380958123909 , тел. +380343421525
E-mail: sadubamn@gmail.com

Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара.

Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара.

Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара.

Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара.

Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара.

Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара.

Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара.

Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара.

Яремче/Яремча/.Гостинний двір У Мар'яни і Назара.
Інформаційно-туристичний інтернет-каталог:Яремче,Ворохта, Микуличин,Татарів,Яблуниця, Поляниця(Буковель). Готелі,приватні садиби,котеджі,відпочинкові комплекси, ресторани,визначні місця,фотогалереї,туристичні маршрути,екскурсії... Копіювання матеріалів www.yaremcha.com.ua інтернет-сайтами та поліграфічними видавництвами заборонено   © 2007-2023 INFOTOUR