Татаров.2018.Проживание,достопримечательности,фотогалереи,туристические маршруты... українською по русскиТатаров


Курорт Яремче
 Татаров фотогаллерея  ·  Карта Татаров·  ·О Буковеле
Татарів.Приватна садиба Зоряна.

Татаров Отели,коттеджи,частные усадьбы: Цены 2018(1.05-15.10.2018)

Курорт Татаров


Местонахождение:Яремчанский городской совет.Ивано-Франковской обл., Украина.


Фото Татаров Фото Татаров Фото Татаров Фото Татаров Фото Татаров Фото Татаров Фото Татаров Фото Татаров Фото Татаров Фото Татаров Фото Татаров Фото Татаров Фото Татаров Фото Татаров Фото Татаров Фото Татаров Фото Татаров Фото Татаров
Татаров: візитка

Адмістративний поділ:  Татаров –кліматичний курорт. Татаровська сільська рада підпорядкована Яремчанській міськраді,Івано-Франківської обл., Україна.
Найближчі населені пункти(курорти) :Микуличин,Ворохта,Яблуниця,Поляниця/Буковель/,Яремче.
Татаров - завдяки своему розташуванню (село знаходиться в гірській долині на висоті 650-800 м. над рівнем моря в долині річки Прут) поселення захищене від холодних вітрів .Суміш гірського повітря , води та екологічно чистих лісів Карпат робить Татаров відомим низькогірним бальнеологічним кліматичним курортом.
Підтвердженням цього є те, що чимало людей відпочивало у віллах і пансіонатах Татарова з початку XX ст..
В путівнику по польським курортам за 1912 рік він описаний як такий, що « має дуже мальовниче положення в лісистій гірській місцевості, багато віл і будинків, а також санаторій доктора Жураковського.
Наявне пряме залізничне сполучення зі Львовом та Івано-Франківськом, а в зимовий період з Київом, Дніпропетровском та Донецьком. Через село проходить автомобільна дорога Р-03 «Мукачево-Львів», бере початок регіональна дорога Р-24 «Татаров-Кам`янець-подільський».
Історія: с .Татаров – перша офіційна згадка датована 1651 р..До цього населений пункт мав назви Прутець і Белзець.
Назва села нагадує про набіги татар після руйнівного нападу яких у 1673 році поселення отримало свою назву .У радянський період село називалось Кременці на честь радянського лейтенанта, який загинув тут у 1944 р.
Лише у 1992 році селу повернуто стару історичну назву Татаров.Територія Сучасний Татаров - це село з населенням 1564 людини. Одне з найбільших за протяжністю сіл України (15 км.) .
Мобільні оператори:Київстар,МТС,Лайф,Білайн.
Телефонний код (+3803434). Поштовий індекс 78596

Татаров : природний ландшафт

-природний ландшафт Татарова служить зручним стартовим пунктом для любителів пішохідних та велосипедних мандрівок, зокрема на вершини карпатських масивів Горган та Чорногори (г. Хом`як,г.Синяк , г.Магура ,г.Гребінь , г.Кобила, г.Гордія) полонини Ліснів , Куніклива , Погар та ін.. Ліси які оточують населений пункт надзвичайно багаті на гриби та ягоди.

Фотогалерея Татаров(загальна)

Татаров туристичні об’єкти:

Цінним пам`ятником є церква святого Дмитрія Солунського XVII ст… Чотиритовник пише, що там зберігся темперний живопис ХІХ ст. А ще пише, що за своєю компоновкою мас, плавним ритмом та пологим пірамідальним силуетом пам'ятка - ця є однією з найсвоєрідніших творів гуцульської народної архітектури. З храмом складає єдиний ансамбль двоярусна дерев'яна дзвіниця (восьмерик на четверику), яка завершується шатром. Її перший ярус рублений з піддашшям на фігурних кронштейнах, а другий - каркасний.
Водоспад Женецький Гук розташований на висоті 900 м над рівнем моря. Могила австрійського генерала.


Татаров : цікаві факти та легенди

Започатковано літопис села Татарова у вигляді великої книги , де будуть вносити записи про найважливіші події села.
Фото Татаров

Фото Татаров

Фото Татаров

Фото Татаров

Фото Татаров

Фото Татаров

Фото Татаров

Фото Татаров
Информационный-туристический интернет-каталог:Яремче,Ворохта,Микуличин,Татаров, Яблуница,Поляница(Буковель).Отели,частные усадьбы,коттеджи, комплексы отдыха, рестораны,достопримечательности Яремче,фото,фотогалереи,туристические маршруты,экскурсии.. Татаров цены 2017.Копирование материалов www.yaremcha.com.ua интернет-сайтами и полиграфическими издениями запрещено. © 2007-2018 INFOTOUR