· Драгобрат· Верховина· Косів· Славське· Трускавець· Моршин· Східниця· Поляна.Солочин.Свалява· Шаян· Мукачево· Пилипець· Подобовець· Міжгір'я· Сатанів· Хмільник· Шацькі озера· українською ua   по русски ru
Відпочинок в Карпатах.

Ворохта.2016
www.yaremcha.com.ua

Курорт Яремче

ВОРОХТА

·Головна ·Яремче ·Микуличин ·Ворохта ·Поляниця/Буковель/ ·Про Буковель ·Татарів ·Яблуниця ·
Найближчий курорт:
Татарів


 Ворохта готелі,приватні садиби(всі) ·  Ворохта фотогаллерея  ·  Карта Ворохта·
Ворохта: візитка

Адмістративний поділ:   Ворохта-селище міського типу.Ворохтянська селещна рада підпорядкована Яремчанській міськраді,Івано-Франківської обл.,Україна.
Найближчі населені пункти(курорти) : ·Татарів ·Яблуниця ·Поляниця/Буковель/ ·Микуличин ·Яремче

Ворохта Ворхта – селище розташоване вздовж р.Прут і знаходиться за 90 км. Від Івано-Франковська і 7 км. Від Татарова , на висоті 800-850 м. над рівнем моря. Курорт Ворохта є центром підготовки українських спортсменів зі стрибків із трампліна, біатлону, лижних перегонів. Через селище проходить залізниця Львів-Рахів, шосейниі дороги звя`зують його з Івано-Франківська, Коломиєю, Верховиною, Ужгородом. Ворохта – це середньогірський кліматичний курорт.
Історія– селище Ворохта засноване в XVII ст..Назву селища виводять від імені одного з перших поселенців Мочерняка Ворохти. За іншим переказом Ворохта був солдатом , який утік від військової муштри й поселився на березі Пруту. Після смерті солдата, хутірець назвали його іменем.
Населення: - населення Ворохти 4000 людей.
Мобільні оператори:Київстар,МТС,Лайф,Білайн.
Телефонний код (+3803434). Поштовий індекс 78595
Фото Ворохта

Фото Ворохта

Ворохта : природний ландшафт

Найближчі гори Саме з Ворохти найкраще починати сходження на найвищу гору України Говерлу (2061 м.) затрати часу 3-4 год. довжина маршруту 4 км.. Неподалік Говерли знаходиться також гора піп Іван.
Річки – р. Прут, притоки р.Прут Прутець , Парадчин та Воютил. ,р. Маківка .
Озера :В даному карпатському регіоні знаходяться два озера які виникли із зледенінням у Чорногорі: Несамовите та Марічейка.
Зони відпочинкуСьогодні ж Ворохта є одним з основних центрів туризму Івано-Франківської області, як влітку, так і взимку. Для шанувальників лижного спорту тут є декілька підйомників. Біля бази «Авангард» — бугель 300-метровий і крісло 2-кілометровий. На р. Маківка — 250-метровий підйомник бугеля. Під час зимового сезону встановлюють ще два 100-метрові підйомники.

Ворохта проживання:

 Ворохта готелі,приватні садиби(всі) :ціни 2016р.
Ворохта.Готелі.Відпочинкові комплекси.Готелі.
Десятка  Ворохта-МіМ  М  Оберіг 
Ворохта.Вілли .Гостинні двори.
Вілла У Карпатах  Карпатська Ідилія 
Ворохта. Котеджі.Вілли
Гірська хатина  Говерлянка  Затишок  Лісова казка  Кичера  Оксана  Престиж 
Ворохта. Приватні садиби . Гостинні двори
Карпатська ВИШИВАНКА  У Васюти 

Ворохта Ресторани,колиби,кафе:

Ворохта сауни:


Фото Ворохта

Фото Ворохта

Фотогалерея Ворохта(загальна)
Фото Ворохта

Ворохта туристичні об’єкти:


Церкви:Церкви У селищі знаходиться пам'ятка гуцульської дерев'яної архітектури XVII століття — церква Різдва Богородиці одна з най менших на гуцульщині. Поряд з нею є нова, досить велика, побудована в 30 х роках XX ст., яку також доцільно оглянути. Поряд з вокзалом є невелика, одновежова, мурована римо – католицька капличка, побудована 1903-1904 рр. в неаполітанському стилі , нещодавно відновлена.
Визначною архітектурною пам'яткою є й арочні залізничні мости (віадуки), зведені тут у XIX столітті.
У Ворохті є також історико-краєзнавчий музей та музей С.Федака видатного галицького діяча.

Фото Ворохта

Ворохта : цікаві факти та легенди

Один із віадуків(мостів) у Ворохті входить до низки найдовших кам'яних мостів Європи (130 м), довжина однієї з арок — 65 м.
На вершині г.піп Іван знаходиться метеорологічна обсерваторія (1938) яку будувала Польща за допомогою ручної праці гуцулів.


 Ворохта готелі,приватні садиби(всі) ·  Ворохта фотогаллерея  ·  Карта Ворохта·

Найближчий курорт:
ТатарівІнформаційно-туристичний інтернет-каталог:Яремче,Ворохта,Микуличин,Татарів,Яблуниця,Поляниця(Буковель).Готелі,приватні садиби,котеджі,відпочинкові комплекси, ресторани,визначні місця,фотогалереї,туристичні маршрути,екскурсії...
копіювання матеріалів www.yaremcha.com.ua інтернет-сайтами та поліграфічними видавництвами заборонено © 2007-2016 INFOTOUR