· Драгобрат· Верховина· Косів· Славське· Трускавець· Моршин· Східниця· Поляна.Солочин.Свалява· Шаян· Мукачево· Пилипець· Подобовець· Міжгір'я· Сатанів· Хмільник· Шацькі озера· українською ua   по русски ru
Відпочинок в Карпатах.

Татарів.2016
www.yaremcha.com.ua

Курорт Яремче

ТАТАРІВ

Татарів.Яремчанська міська рада.Татарів.Приватна садиба Лелеч. Поляниця/Буковель/.Екскурсії.Подорожі
·Головна ·Яремче ·Микуличин ·Ворохта ·Поляниця/Буковель/ ·Про Буковель ·Татарів ·Яблуниця ·
Таксі Татарів
 Татарів готелі,приватні садиби(всі) ·  Татарів фотогаллерея  ·  Карта Татарів·
Татарів: візитка

Адмістративний поділ:  Татарів –кліматичний курорт. Татарівська сільська рада підпорядкована Яремчанській міськраді,Івано-Франківської обл., Україна.
Найближчі населені пункти(курорти) : ·Микуличин ·Ворохта ·Яблуниця ·Поляниця/Буковель/ ·Яремче

Татарів - завдяки своему розташуванню (село знаходиться в гірській долині на висоті 650-800 м. над рівнем моря в долині річки Прут) поселення захищене від холодних вітрів .Суміш гірського повітря , води та екологічно чистих лісів Карпат робить Татарів відомим низькогірним бальнеологічним кліматичним курортом.
Підтвердженням цього є те, що чимало людей відпочивало у віллах і пансіонатах Татарова з початку XX ст..
В путівнику по польським курортам за 1912 рік він описаний як такий, що « має дуже мальовниче положення в лісистій гірській місцевості, багато віл і будинків, а також санаторій доктора Жураковського.
Наявне пряме залізничне сполучення зі Львовом та Івано-Франківськом, а в зимовий період з Київом, Дніпропетровском та Донецьком. Через село проходить автомобільна дорога Р-03 «Мукачево-Львів», бере початок регіональна дорога Р-24 «Татарів-Кам`янець-подільський».
Історія: с .Татарів – перша офіційна згадка датована 1651 р..До цього населений пункт мав назви Прутець і Белзець.
Назва села нагадує про набіги татар після руйнівного нападу яких у 1673 році поселення отримало свою назву .У радянський період село називалось Кременці на честь радянського лейтенанта, який загинув тут у 1944 р.
Лише у 1992 році селу повернуто стару історичну назву Татарів.Територія Сучасний Татарів - це село з населенням 1564 людини. Одне з найбільших за протяжністю сіл України (15 км.) .
Мобільні оператори:Київстар,МТС,Лайф,Білайн.
Телефонний код (+3803434). Поштовий індекс 78596
Татарів фото

Татарів фото

Татарів : природний ландшафт

-природний ландшафт Татарова служить зручним стартовим пунктом для любителів пішохідних та велосипедних мандрівок, зокрема на вершини карпатських масивів Горган та Чорногори (г. Хом`як,г.Синяк , г.Магура ,г.Гребінь , г.Кобила, г.Гордія) полонини Ліснів , Куніклива , Погар та ін.. Ліси які оточують населений пункт надзвичайно багаті на гриби та ягоди.

Татарів проживання:

 Татарів готелі,приватні садиби(всі) :ціни 2016р.

Татарів.Відпочинкові комплекси
Дикий мед   Лаванда Country Club   Кришталеве джерело 
Татарів.Вілли
Арніка  Provans(Прованс)   Вілла Ясна  
Татарів.Готелі
Ашер   Коренюки  
Татарів.Гостинні двори
Анастасія   Бай   Гуцульський двір   Рута  
Татарів.Котеджі
Богданна   Вишенька   Демянів двір   Дует   Желіховський   Затишок під лісом   Зорецвіт   Стефані  Tower(Таввер)  Котеджі У Бажанів  Файний 
Татарів.Приватні садиби
Білий камінь  Гуцулик   Зима-Літо  Золото карпат  Зоряна  Карпатський креєвид   На гуцульській полонині  Ністру  Стара хата  Лелеч  Прутець  Юрта  Чертіж  Яна 

Татарів Ресторани,колиби,кафе:

Татарів Сауни:


Татарів фото

Татарів фото

Татарів фото

Фотогалерея Татарів(загальна)
Татарів фото

Татарів туристичні об’єкти:

Цінним пам`ятником є церква святого Дмитрія Солунського XVII ст… Чотиритовник пише, що там зберігся темперний живопис ХІХ ст. А ще пише, що за своєю компоновкою мас, плавним ритмом та пологим пірамідальним силуетом пам'ятка - ця є однією з найсвоєрідніших творів гуцульської народної архітектури. З храмом складає єдиний ансамбль двоярусна дерев'яна дзвіниця (восьмерик на четверику), яка завершується шатром. Її перший ярус рублений з піддашшям на фігурних кронштейнах, а другий - каркасний.
Водоспад Женецький Гук розташований на висоті 900 м над рівнем моря. Могила австрійського генерала.

Татарів фото

Татарів : цікаві факти та легенди

Започатковано літопис села Татарова у вигляді великої книги , де будуть вносити записи про найважливіші події села.


Татарів фото

 Татарів готелі,приватні садиби(всі) ·  Татарів фотогаллерея  ·  Карта Татарів·
Інформаційно-туристичний інтернет-каталог:Яремче,Ворохта,Микуличин,Татарів,Яблуниця,Поляниця(Буковель).Готелі,приватні садиби,котеджі,відпочинкові комплекси, ресторани,визначні місця,фотогалереї,туристичні маршрути,екскурсії...
копіювання матеріалів www.yaremcha.com.ua інтернет-сайтами та поліграфічними видавництвами заборонено © 2007-2016 INFOTOUR