Поляниця(Буковель)2022 Готелі,визначні місця,фотогалереї,туристичні маршрути... українською по русскиПоляниця


Гірськолижний курорт Буковель
 Поляниця/Буковель/ фотогаллерея  ·  Карта Поляниця/Буковель/·  ·Про Буковель

Поляниця/Буковель/.Готель Чарда

Поляниця/Буковель/.Villa Milena(Мілена)

Поляниця/Буковель/ Готелі,котеджі,приватні садиби: Ціни 2022 за номер або котедж

Курорт Поляниця /Буковель/


Місцезнахдження:Яремчанська міська рада.Івано-Франківської обл., Україна.

Фото Поляниця/Буковель/ Фото Поляниця/Буковель/ Фото Поляниця/Буковель/ Фото Поляниця/Буковель/ Фото Поляниця/Буковель/ Фото Поляниця/Буковель/ Фото Поляниця/Буковель/ Фото Поляниця/Буковель/ Фото Поляниця/Буковель/
Поляниця/Буковель/: візитка

Адмістративний поділ:Поляниця центр сільської Ради та підпорядковано міській раді м.Яремче,Івано-Франківської обл., Україна.
Найближчі населені пункти(курорти):Яблуниця,Татарів ,Ворохта,Микуличин,Яремче.

Поляниця – Село Поляниця лежить у високогірній чашеподібній долині Прутця (Прутця Поповичівського), захищеній від холодних вітрів гірськими хребтами, на віддалі 10 км . від с.Татарова. Поляниця поділена як на вулиці так і на урочища («Прелуки», «Стаїщі», «Центр», « Подина», «Чурів», «Прохідний» та найвідоміше урочище «Вишня» ). Урочище «Вишня» стало відоме завдяки побудові найбільшого та найкращого з розвинутою інфраструктурою гірськолижного курорту на території України.
Буковель, назву курорт дістав від однойменної гори »Буковель» висотою 1120 метрів. Сумарна довжина всіх трас складає 50 км., які обслуговує 16 підйомників (11-чотирикрісельних, 1-трикрісельний, 1-двокрісельний(№2R),1-бугельний(№5)). Всі траси різної складності (сині,червоні та чорні), тобто тут можуть кататися на лижах як професійні лижники так і непрофесійні ,і навіть діти. Курорт «Буковель» - це ще й спа-курорт, де можна оздоровитися мінеральнии водами.
Історія – Поляниця колись називалась Поляниця Поповичівська , бо ці «поляни» (полонини) були власністю чоловіка на прізвище Попович. За іншою версіею «Поляниця» - це буквально випалене місце. Перша письмова згадка про Поляницю відноситься до 1820 року. Деякий час село було майже цілком власністю гуцула Михайла Молдавчука. В 1887 році згадується в селі Поляниця капличка Введення в Храм Пречистої Діви Марії , до якої належало 150 осіб греко-католиків.
Мобільні оператори:Київстар,МТС,Лайф,Білайн.
Телефонний код (+3803434). Поштовий індекс 78593.


Фотогалерея Поляниця/Буковель/(загальна)

Поляниця : природний ландшафт
Найближчі гори в околицях Поляниці – г.Буковель (1120м.), г.Довга (1371 м.), Щербанів Верх (1059 м.), г.Хом`як (1545 м.), г.Гострий Грунь (1176 м.), г.Синяк (1665 м.), Чорна Клива (1249 м.).
Полонини: полонина Томнотик.
Річки -р.Прутець та притоки Вільчинець, Савчек, Поточок, Студений, Богдан.

Поляниця : цікаві факти та легенди
Князь Йона III Лехтенштейн , який володів маетками і мав право полювання в прилеглих до села лісах, виділив кошти на зведення в Поляниці церкви. Церква Введення в Храм Пресвятої Богородиці була збудована і освячена у 1912 році Станіславським єпископом Кир Григорієм Хомишином. Храм збудований за кошти й.Ліхтенштейна , згорів в 1946 році. В 1990 році майстром Юрієм Тимофієм була зведена нова церква Введення в Храм Пресвятої Богородиці.

Фотогалерея Поляниця/Буковель/Інформаційно-туристичний інтернет-каталог:Яремче,Ворохта, Микуличин,Татарів,Яблуниця, Поляниця(Буковель). Готелі,приватні садиби,котеджі,відпочинкові комплекси, ресторани,визначні місця,фотогалереї,туристичні маршрути,екскурсії... Копіювання матеріалів www.yaremcha.com.ua інтернет-сайтами та поліграфічними видавництвами заборонено   © 2007-2022 INFOTOUR