Ворохта 2020 Готелі,визначні місця,фото. українською по русскиВорохта


Курорт Яремче
 Ворохта фотогаллерея  ·  Карта Ворохта·  ·Про Буковель

Ворохта Готелі,котеджі,приватні садиби: Ціни 2020(15.10.19-1.04.2020) за номер або котедж


Ворохта Прокат Квадроциклів Quadro Drive TourФото Ворохта

Фото Ворохта

Фото Ворохта

Фото Ворохта

Фото Ворохта

Курорт Ворохта


Місцезнахдження:Яремчанська міська рада.Івано-Франківської обл., Україна.


Фото Ворохта Фото Ворохта Фото Ворохта Фото Ворохта Фото Ворохта Фото Ворохта Фото Ворохта Фото Ворохта Фото Ворохта
Ворохта: візитка

Адмістративний поділ:   Ворохта-селище міського типу.Ворохтянська селещна рада підпорядкована Яремчанській міськраді,Івано-Франківської обл.,Україна.
Найближчі населені пункти(курорти) : Татарів,Яблуниця,Поляниця/Буковель/,Микуличин,Яремче.

Ворохта Ворхта – селище розташоване вздовж р.Прут і знаходиться за 90 км. Від Івано-Франковська і 7 км. Від Татарова , на висоті 800-850 м. над рівнем моря. Курорт Ворохта є центром підготовки українських спортсменів зі стрибків із трампліна, біатлону, лижних перегонів. Через селище проходить залізниця Львів-Рахів, шосейниі дороги звя`зують його з Івано-Франківська, Коломиєю, Верховиною, Ужгородом. Ворохта – це середньогірський кліматичний курорт.
Історія– селище Ворохта засноване в XVII ст..Назву селища виводять від імені одного з перших поселенців Мочерняка Ворохти. За іншим переказом Ворохта був солдатом , який утік від військової муштри й поселився на березі Пруту. Після смерті солдата, хутірець назвали його іменем.
Населення: - населення Ворохти 4000 людей.
Мобільні оператори:Київстар,МТС,Лайф, Водафон.
Телефонний код (+3803434). Поштовий індекс 78595

Ворохта : природний ландшафт

Найближчі гори Саме з Ворохти найкраще починати сходження на найвищу гору України Говерлу (2061 м.) затрати часу 3-4 год. довжина маршруту 4 км.. Неподалік Говерли знаходиться також гора піп Іван.
Річки – р. Прут, притоки р.Прут Прутець , Парадчин та Воютил. ,р. Маківка .
Озера :В даному карпатському регіоні знаходяться два озера які виникли із зледенінням у Чорногорі: Несамовите та Марічейка.
Зони відпочинкуСьогодні ж Ворохта є одним з основних центрів туризму Івано-Франківської області, як влітку, так і взимку. Для шанувальників лижного спорту тут є декілька підйомників. Біля бази «Авангард» — бугель 300-метровий і крісло 2-кілометровий. На р. Маківка — 250-метровий підйомник бугеля. Під час зимового сезону встановлюють ще два 100-метрові підйомники.

Фотогалерея Ворохта(загальна)

Ворохта туристичні об’єкти:


Церкви:Церкви У селищі знаходиться пам'ятка гуцульської дерев'яної архітектури XVII століття — церква Різдва Богородиці одна з най менших на гуцульщині. Поряд з нею є нова, досить велика, побудована в 30 х роках XX ст., яку також доцільно оглянути. Поряд з вокзалом є невелика, одновежова, мурована римо – католицька капличка, побудована 1903-1904 рр. в неаполітанському стилі , нещодавно відновлена.
Визначною архітектурною пам'яткою є й арочні залізничні мости (віадуки), зведені тут у XIX столітті.
У Ворохті є також історико-краєзнавчий музей та музей С.Федака видатного галицького діяча.


Ворохта : цікаві факти та легенди

Один із віадуків(мостів) у Ворохті входить до низки найдовших кам'яних мостів Європи (130 м), довжина однієї з арок — 65 м.
На вершині г.Піп Іван знаходиться метеорологічна обсерваторія (1938) яку будувала Польща за допомогою ручної праці гуцулів.


Фото Ворохта

Фото Ворохта

Фото Ворохта

Фото Ворохта

Фото Ворохта

Фото Ворохта

Фото Ворохта

Фото Ворохта

Фото Ворохта

Фото Ворохта

Фото Ворохта
Інформаційно-туристичний інтернет-каталог:Яремче,Ворохта, Микуличин,Татарів,Яблуниця, Поляниця(Буковель). Готелі,приватні садиби,котеджі,відпочинкові комплекси, ресторани,визначні місця,фотогалереї,туристичні маршрути,екскурсії... Копіювання матеріалів www.yaremcha.com.ua інтернет-сайтами та поліграфічними видавництвами заборонено   © 2007-2021 INFOTOUR